medyum

Toprağa Gömülen Büyü

Büyü dünyasında kullanılan teknikler her zaman farklı olabilmekte ve aynı zamanda insanlar bu teknikler ile çok farklı etkilerin altına girebilmektedirler. Özellikle toprağa gömülen büyü işlemleri hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemler de kimi zaman hazırlanan muskaların kimi zaman ise özel enerjiler yüklenmiş olan nesnelerin toprak altına gömüldüğünü bilmektedirler. Bilindiği gibi bu tarz işlemler ancak çok deneyimli ve kendilerini bu konular hakkına tam olarak geliştirmiş olan medyumlar tarafından yapılabilmektedir.

Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler bu işlemler hakkında çok dikkatli olmalı ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan kişilerden yardım almalıdırlar. Bu işlemler de toprak altına gömülmüş olan nesnelerin mutlaka doğru seçilmesi ve aynı zamanda doğru dualar ile üzerlerine enerjiler yüklenmiş olması gerekmektedir. Çoğu zaman kötü amaçlar ile yapılan bu işlemler de ilgili nesneler toprak altında kaldığı sürece etki altına alınmış olan kişilerin çok ciddi sıkıntılar çekecekleri bilinmektedirler.

Günümüzde de çok sık yapılmakta olan bu işlemler de insanların medyumların verdikleri bilgilerin dışına kesinlikle çıkmamaları gerekmektedir. Kimi zaman gereksiz yere risk almış olan insanlar bu işlemleri tek başlarına yapmaya kalktıkları için çok ciddi manevi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Bu işlemler de toprak altına gömülecek olan nesneler çok farklı olabilmektedir.

Kimi zaman insanların resimlerini kimi zaman ise kendilerine ait olan özel eşyaları kullanan medyumlar bu işlemleri çok farklı nesneler ile yapabilmektedirler. Günümüzde birçok kişi sürekli olarak toprağa gömülen büyü işlemleri hakkında araştırma yapmakta ve kendi amaçları için bu işlemlerin uygun olup olmadığını anlamaya çalışmaktadırlar. Kendilerine gelen talepler de bu tekniği kullanmak isteyen medyumlar da gerekli deneyime sahip olmadan kesinlikle bu işlemleri kullanmamalıdırlar.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu