medyum

Ayrılık büyüsü ne kadar zamanda bozulur

Büyü bozma işlemleri medyumların en çok zorlayan işlemlerin başında gelir. Özellikle güçlü teknikler ile yapılan büyü işlemlerinin etkilerini kısa zaman içinde yok etmek için yapılan bu işlemler de dikkatli olmak gerekir. Çünkü doğru teknikler uygulanmadığı takdirde büyülerin etkileri çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir.

Örneğin bir kişi yaşadığı mutlu birlikteliğe ayırma büyüsü etkisi ile son verdiğini anlarsa mutlaka ayrılık büyüsü ne kadar zamanda bozulur veya ne kadar zaman içinde sonuç verir gibi soruların yanıtlarını aramalıdır.

Bu işlemlerin etkilerini bitirip yeniden eski partnerlerini geri kazanmak isteyen kişiler öncelikle büyü bozma işlemlerini hangi medyumların yapabildiğini bilmelidirler. Çünkü bu işlemleri yapabilen medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur.

Büyü bozma işlemlerinden sonuç almak için mutlaka en doğru teknikleri kullanmak gerekir. Bu işlemler hakkında araştırma yapıldığı zaman aslında büyü bozma işlemlerinin birçok farklı teknik ile yapılabildiğine dair bilgiler bulunabilir. Fakat bu bilgilerin çoğu doğru değildir ve insanları ciddi hatalara yönlendirebilir.

Bu sebeple kesinlikle dikkatli olmak ve her zaman için en doğru teknik ile hareket edildiğinden emin olmak gerekir. Ayırma büyüsünün etkilerini yok etmek için büyü bozma işlemleri yapmak isteyen bir medyumun mutlaka bu işlemler de kullanılan özel tılsımlı sözleri doğru bir teknik ile okuması gerekir. Bunun dışında uygulanacak tekniklerin çoğu aslında büyü bozma işlemleri ile ilgileri olmayan ve sonuç vermeyen tekniklerdir.

Ayırma Büyüsünü Bozmak İçin Ne Kadar Zaman Gerekir?

Büyü bozma işlemlerini yapan medyumlar bu işlemler de okumaları gereken sözleri ne kadar süre ile okumaları gerektiğini kesinlikle bilemezler. Çünkü bu durumu etkileyen birçok farklı etken vardır. Örneğin işlemleri yaparken kullanılan teknikler, insanların kişisel enerjilerinin gücü, medyumların bilgileri veya etki altında olan kişilerin kendilerini korumak için manevi korunma işlemlerinden yardım alıp almadığı gibi hususlara dikkat etmek gerekir.

Bu sebeple deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle bakım çalışması yaparlar ve ayırma büyülerinin o an ki durumlarını yakından anlamaya çalışırlar.

Okunacak olan sözlerin mutlaka ezbere bilinmesi ve bir harf hatası dahi yapılmaması gerekir. Aynı zamanda bu sözlerin günün hangi zamanların da ve kaç adet okunacağı da son derece önemlidir. Bilindiği gibi bazı kaynaklar da büyülerin bozulması için büyülerin tersine doğru yapılması veya hayvan kurban edilmesi gibi işlemlerin de yapılabileceği belirtilmektedir.

Ancak bu kesinlikle doğru değildir ve bu işlemlerin kesinlikle işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılması gerekir. Ayırma büyüsünün etkileri yok etmek için büyü bozma çalışması yaptırmak isteyen kişiler öncelikle seçtikleri medyumların kendileri için doğru bir seçim olduğundan emin olmaları gerekir. Bunun için ise uzun zaman araştırma yapmak gerekir çünkü büyü bozma çalışması yapabilen bir medyum bulmak gerçekten de zordur.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu